BCC Growth Program™

Dedykowany program rozwoju firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Business Connection Cluster to organizacja biznesowa, której celem jest zapewnienie stałego i przewidywalnego rozwoju małych oraz średnich firm dostarczających usługi, a także produkty dla biznesu.

W ramach klastra biznesowego BCC wdrażamy indywidualne programy rozwojowe gwarantujące comiesięczne leady B2B — napędzające sprzedaż oraz stały program edukacyjny. Zabezpiecz swoją firmę i zbuduj przedsiębiorstwo odporne na kryzys.

Dowiedz się więcej
Leady sprzedażowe B2B
1

Leady sprzedażowe B2B

Każda firma potrzebuje paliwa, które napędza biznes, czyli klientów. W ramach współpracy z klastrem BCC otrzymujesz sprawdzone leady sprzedażowe dostosowane do Twojego biznesu. Dzięki temu od pierwszego miesiąca współpracy pozyskujesz klientów bez konieczności prowadzenia działań reklamowych czy prowadzenia kampanii generujących leady.

Współpracę rozpoczynamy od warsztatów biznesowych, na których zapoznajemy się z Twoją firmą, branżą, konkurencją. Dokonujemy analizy i wspólnie dobieramy najbardziej optymalne segmenty klientów oraz ustalamy protopersony — modelowych klientów Twojej marki. Dzięki temu leady, które otrzymujesz są wyselekcjonowanymi kontaktami, dokładnie takimi, jakich potrzebuje Twoja firma. Leady są przekazywane zgodnie z RODO, a nasi specjaliści skontaktują się z Twoim potencjalnym klientem, zanim lead zostanie przekazany do Twojej firmy. W ten sposób otrzymujesz tzn. „ciepłe leady”, ponieważ to my najpierw rozmawiamy z daną firmą o Twoim biznesie.

Jeśli nie stać Cię na prowadzenie kampanii w Google, nie posiadasz narzędzi i zespołu sprzedażowego, który regularnie prowadzi sprzedaż, to nasza oferta jest dla Ciebie. Bez żadnej inwestycji w narzędzia, kampanie Google Ads czy SEO od pierwszego miesiąca otrzymujesz regularnie leady sprzedażowe, które pozwolą Ci przewidywalnie rozwijać swój biznes.

Edukacja <br/>biznesowa
2

Edukacja
biznesowa

Potencjalni klienci to za mało, aby firma mogła się rozwijać, ponieważ prowadzenie biznesu to ciągła walka na wysoce konkurencyjnym rynku. Każdy przedsiębiorca, aby skutecznie wygrywać z konkurencją, musi niemalże do perfekcji opanować umiejętności: budowania lejków marketingowych, budowania procesów sprzedażowych, zarządzania zespołami ludzi i rekrutacją, budowania przewag konkurencyjnych w ramach swojej oferty sprzedażowej.

Podejmując współpracę z Business Connection Cluster, prowadzimy Twoją firmę w 12-miesięcznym programie edukacyjnym. Krok po kroku, miesiąc po miesiącu uczysz się:

  • Jak prawidłowo tworzyć oferty sprzedażowe
  • Jak generować wartość dla klientów
  • Jak budować przewagi konkurencyjne
  • Jak planować i zarządzać marketingiem oraz wieloma innymi obszarami biznesowymi niezbędnymi do rozwoju Twojej firmy.

Co 2 tygodnie organizowane są spotkania online — pracujemy w bardzo małych grupach przedsiębiorców (4-5 osobowe grupy). gdzie wg planu rozwoju uczymy się niezbędnych kompetencji, które potrzebne są do rozwoju biznesu. Program dostosowany jest do skali Twojej firmy i kompetencji, jakie posiada – obejmuje trzy poziomy zaawansowania.

Takiej opieki biznesowej nie oferuje żadna firma ani żadna organizacja w Polsce!

Grupy <br/>mastermind
3

Grupy
mastermind

Przed dołączeniem do programu każda firma poddawana jest naszej analizie. Dzięki temu wiemy, jakie obszary wymagają wsparcia, a jakie są już dobrze rozwinięte. Na podstawie tej wiedzy łączymy małe grupy przedsiębiorców (4-5 osobowe) względem kompetencji, jakie posiadają. W ten sposób uczestnicy programu mogą wzajemnie dzielić się swoimi doświadczeniami.

Najskuteczniejszą metodą nauki jest zdobywanie wiedzy poprzez omawianie konkretnych przypadków — z własnej firmy lub innych przedsiębiorców.

Model spotkań mastermind jest bardzo popularny w USA i zdobywa coraz większą popularność w Europie. Spotkania mastermind różnią się od typowych spotkań w organizacjach biznesowych tym, że są wysoce merytoryczne, prowadzone wg agendy z mierzeniem postępów oraz nastawione na dzielenie się wiedzą na podstawie własnego doświadczenia.

Konferencje biznesowe
4

Konferencje biznesowe

Współpraca z klastrem to również możliwość uczestnictwa na konferencjach biznesowych zarówno w roli uczestnika, jak i prelegenta oraz okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Kryteria uczestnictwa w programie

Właściciel firmy lub wspólnik

Minimum 1 rok działalności w biznesie

Stabilna kondycja finansowa firmy

Firma oferująca produkty lub usługi dla biznesu (B2B)

Minimum 70% pozytywnych opinii na temat Twoich produktów/usług

Pozytywne nastawienie do rozwoju i edukacji w zakresie biznesu

Proces aplikowania do BCC

Aplikacja o członkostwo
1

Aplikacja o członkostwo

Kliknij w link (Dołącz do BCC), wypełnij formularz i oczekuj kontaktu telefonicznego ze strony BCC.

Przeprowadzimy krótką rozmowę na temat Twojej firmy i konkurencji, a także rynku, na którym działasz.

Po rozmowie telefonicznej wykonujemy podstawową analizę, która kwalifikuje firmy do kolejnego etapu.

Spotkanie kwalifikacyjne
2

Spotkanie kwalifikacyjne

Jeśli Twoja firma przejdzie podstawową kwalifikację, umawiamy się na spotkanie, podczas którego podpisujemy umowę, omawiamy zasady współpracy, ustalamy terminy spotkań edukacyjnych (online) oraz pierwsze spotkanie warsztatowe w celu wypracowania strategii dla Twojej firmy.

Rozpoczęcie współpracy
3

Rozpoczęcie współpracy

W ramach opracowywanej strategii ustalamy segmenty klientów oraz protopersony (modelowi klienci Twojej firmy), aby na tej podstawie zbudować idealny profil leadów B2B. Od tego momentu rozpoczynamy współpracę w ramach programu BCC.

Dowiedz się, jakie korzyści otrzyma Twoja firma dołączając do BCC Growth Program™

Dołącz do BCC

Wypełnij formularz w celu wysłania aplikacji zgłoszeniowej do BCC Growth Program™


    * Pola wymagane

    Wiadomość wysłana!

    Odpowiemy na Twoją wiadomość w ciągu 24 godzin.